ФОТО ⟩ Эстонская блогер поделилась фантастическим секретом, как сбросить вес

Неле Кирсипуу

ФОТО: Kuvatõmmis Nele Kirsipuu Instagramist

Эстонский блогер Неле Кирсипуу (29) сильно похудела, о чем свидетельствует ее фотографии в соцсетях, пишет Elu24.

Блогер Неле Кирсипуу, которая резко похудела, рассказала в Instagram, как человек может изменить свое тело, не прилагая особых усилий.

«Я включила ходьбу и бег в свой обычный распорядок дня, и это не стало напряженным. Но я бы посоветовала не ждать результатов в ближайшее время», - отметила Неле, добавив, что такого прекрасного результата она достигла за полтора года.

Смотрите, как изменилась фигура Неле!

View this post on Instagram

Aasta tagasi hakkasin spordina regulaarselt hoogsat kõndi ja jooksmist tegema. Varem olen teinud igasugu treeningkavasid, dieete ja karme režiime, et keha lahe välja näeks, aga seekord mõtlesin eesmärgiks võtta eesmärgituse. Võtsin kõndimise ja jooksmise enda tavapärasesse päevakavva, mis ei ole eriline ega pingutust valmistav. Trenni tegemisel olen võtnud hoiaku tunda ennast hästi ja tasapisi koormust suurendades tugevdada oma südame-ja veresoonkonda. Esimese poole aastaga ei näinud peaaegu mingeid tulemusi, aga pika peale on muutused ilmselged. Siiani on kõik mõnus ja minu jaoks on selline lähenemine parim valik tervise ja välimuse hoidmiseks. Toitumist ma jälgida ka ei soovi, nii et šoksi ja pannkooke kõrbistan ikka stressivabalt 😊🏃🏻‍♀️💯

A post shared by Nele Kirsipuu (@nelekirsipuu) on

НАВЕРХ
Back